Hakkımızda

2010 yılında "En yeni kanalları kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan hediyepromosyon.com, geçen 7 yıllık süreçte Türkiye’ye, en büyük hediyelik eşya üretme ve distribütörlüğünü yapma hedefi olan firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Bu alanda 2013 yılından beri Türkiye'nin en büyük şirketleri arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana verdiği hizmetler ve çok sayıda iş bağlantıları kurarak en etkili verimliliği sağlamaktadır ve ev sahipliği yapmıştır.

 

15 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten hediyepromosyon.com, 2015 yılında Türkiye'de ilk kez bölgesel olarak lider durumda olmayı başarmıştır.

hediyepromosyon.com aynı zamanda Türkiye’deki yetkili operatörlerinden biridir. Hediyepromosyon.com tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği bu sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde kullanıcılarına dünya standartlarında alışveriş hizmeti sunmayı başarmıştır. Burada yapacağınız bütün alışverişlerde indirim dahil birçok sürpriz sunmaktayız.


#Son Güncelleme: 22 Aralık 2016 Perşembe 16:02